1. Indrek
 2. Mihkel
 3. Leeni
 4. Eero
 5. Riina
 6. Artur
 7. Eelika
 8. Mary
 9. Marie Johanna
 10. Ehtel
 11. Keily
 12. Oskar
 13. Joosep
 14. Avo
 15. Riina
 16. Jarek
 17. Ingrid
 18. Martin
 19. Laura
 20. Sirle
 21. Valeri
 22. Richard
 23. Raul

 

Ronima on tulemas:

 1. Helen
 2. Loore
 3. Leeni
 4. Indrek
 5. Jekaterina
 6. Teele
 7. Hiie Maarja
 8. Sune
 9. Janek
 10. Jane
 11. Eve
 12. Emil
 13. Priit
 14. Richard
 15. Maili
 16. Valeri
 17. Richard R.
 18. Anna
 19. Peeter
 20. Heidi

 

Koolitus toimub, kui koguneb vähemalt 6 huvilist.

 1. Meriliis
 2. Kristjan
 3. Ahti
 4. Birgit
 5. Alice
 6. Leeni
 7. Jekaterina
 8. Mari
 9. Tõnis
 10. Kadri
 11. Emil
 12. Eve
 13. Sune
 14. Janek
 15. Kaidi
 16. Mihkel
 17. Richard
Previous Next

Praktiline matkakool, kus põhiteemaks on tervisega seotud probleemid alates matkasaapa tekitatud villist kuni traumade ja haiguste ravimiseni välitingimustes. Koolitus toimub kahel õhtul millest esimene on mõeldud algajatele ning teine nö edasijõudnutele, kes on varasemalt meditsiinikoolitustel osalenud ning kes on valmis matkal vajadusel ka reaalselt esmaabi andma.

Registreeru

Previous Next

Praktiline õppus eeskätt mägimatka huvilistele või ka niisama adrenaliini jahtijatele. Kuna mägedes võib ette juhtuda mõni väiksem jääsein, peaks valmis olema seal turvaliselt liikumiseks. Ettevõtmine on avatud kõigile huvilistele, kes soovivad saada jääronimise teadmisi ja vilumusi. Eraldi programm algajatele ja edasijõudnutele.  

Registreeru

 • Kui ma tulen hiljem, lahkun varem, jne? – Üldiselt on koolitus üks tervik ja väga soovitatav on see tervenisti läbi teha. Kui nüüd juhtub, et kuidagi ei saa rohkem kui nt ühe päeva olla, anna märku ja räägime läbi kuis arveldame. Tunni kaupa arvestust ei hakka pidama, pole kellegi mahti jälgida, kas tulid tund varem või hiljem või mitme kõrvaga kuulasid :).
 • Kui ma ei osale ühises söömises? – suutäite lugemise peale pole meil plaanis kedagi rakendada :).
 • Kas on vahet, kus ma ööbin? – vahet pole, kas magad telgis telkimisplatsil või paned oma peno/magamiskoti Veskisse või käid üldse kodust.
 • Kas ma saan kohapeal osavõtutasu ära maksta? – põhimõtteliselt saab, kuid see tuleb regamisega tegeleva inimesega eraldi kokku leppida ja palun ära kasuta seda võimalusena mitte kohale ilmuda :).
 • Mida teha, kui kaks huvitavat teemat on samal ajal? – siis tuleb teha valik, miskit on ikka kas huvitavam või olulisem.
 • Kas ma võin ka oma tuttava/elukaaslase/sõbra või sõbratari jne kaasa võtta? –  võta aga, kuid palun registreeri ka tema eraldi ära, meid huvitab väga, kes Klubi tegemistes osaleb.
 • Ma ei tahaks oma nime reganute leheküljel avalikustada? – polegi vaja, maini seda soovi regamisel ja paneme sind üles varjunimega või Mr x-ina, kuid Sinu päris nime täies pikkuses ja õigeid kontakte tahame ikka teada.
 • Millise Karulaga Eesti paljudest selle nimega kohtadest tegemist on? - see on see Karula, mis asub Viljandi külje all, mõned kilomeetrid Tallinna maanteed mööda välja sõita. Orienteerumisel aitab weebikaart.