Previous Next

Etioopia: Simieni mäestik, Ras Dasheen (11. - 24.11. 2019)

Kaheksapäevane mägimatk Etioopias Simieni mäestikus, mille käigus üritame tõusta ka Etioopia kõrgeima mäe Ras Dasheen’i (4550m) tippu. Enne ja peale matka tutvume kohaliku eluolu, kultuuri ja kulinaariaga Addis Ababa ning Gondari linnades.

Kohad grupis on täitunud.

Registreeru ootelisti

Matk toimub Simieni looduspargi matkaradadel, mis on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. 8 päeva jooksul jõuab põhjalikult tutvuda Simieni looduspargiga ning saada vajalik aklimatisatsioon Ras Dasheeni (4550m) ronimiseks. Ras Dasheen on Aafrika kõrguselt 10. mägi. Marsruudile jääb veel 3 madalamat tippu, mille võimalusel ka ära ronime.

Addis Ababas tutvume kohaliku toidukultuuri ning vaatamisväärsustega. Gondar on tuntud oma ajalooliste losside ja kindluste poolest.

Täpsema programmi saadame juba reganud inimestele.

Oludest

Enne aktiivset matka ööbimine hotellides, matka ajal aga telkides. Varustuse tassimise eest hoolitsevad muulaajajad, meil tuleb kanda vaid kerget päevakotti. Õhtu- ja hommikusöögi valmistavad meile laagripaikades kohalikud kokad.

Mägimatk ei ole tehniliselt keerukas, kuid eeldab siiski head füüsilist vormi. Matkapäevad on 5-7 tunni pikkused ning rada tõuseb ja laskub sageli vägagi järsult.

Varustuse osas on matk vähenõudlik, täpsema varustuse nimekirja saadame juba registreerunud inimestele.

Osavõtutasu 1300 EUR

Gruppi juhib Karu koos kohaliku mäegiidiga ja pargivahiga.

Mägimatk toimub kui huvilisi on vähemalt 4 . Maksimaalselt on kohti 7 osalejale.

Osavõtutasu katab transfeerid alates Gondari lennujaamast, majutuse linnades, kohalike giidide, kokkade ja muulajajate töötasud, telklaagrite ja looduspargi tasud ning toitlustuse mägimatka vältel (õhtu- ja hommikusöögid).

Lisakulud

  • Lennupiletid Tallinn – Addis Ababa – Gondar – Addis Ababa – Tallinn, soovi korral aitame teil leida vajalikud lennupiletid.
  • Reisikindlustus: tervise ja reisitõrke kindlustus, soovi korral aitame teil vormistada vajalikud kindlustused.
  • Etioopia viisa
  • Toit reisi vältel (va hommiku ja õhtusöögid mägimatka ajal)
  • Majutuse ja toitlustuse lisakulud varasemal lahkumisel matkarajoonist
  • Giidide, muulaajajate, kokkade matkajärgset tip’d
  • Vaatamisväärsuste külastamise tasud
  • Varustuse rentimine ja ostmine kui midagi vajalikku peaks puudu olema. Täpsema matkavarustuse nimekirja saadame juba matkareisile registreerunutele. Soovi korral aitame ka vajaliku varustuse rentimisel ja ostmisel.

NB! Nipernaadi pole reisibüroo vaid matkaklubi, mistõttu me ei koosta ega müü pakettreise. Reisi korraldaja on OÜ E-Turist Reisibüroo, kes vastutab kõigi reisiga seotud korralduslike ning juriidiliste külgede eest. Palun tutvu E-Turist reistingimustega.

Registreeru ootelisti

Seni registreerunud

Lisainfo

Karu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  52 77 540

Loe täpsemalt Etioopia kohta  

Loe täpsemalt Simieni looduspargi kohta 

E- turist Reisitingimused