Kuidas toimub rentimine

Rentimiseks tuleb saata varustuse tellimisvormkus on ära nimetatud, millist varustust ja mis ajaks täpselt soovitakse. Lisaküsimused kriba See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helise 53 918 789.

Varustust saab ka ette broneerida, kuid siis tuleb koheselt tasuda ka broneerimistasu maksimaalselt kuni 50% broneeringu kogusummast. Broneeringu kinnitame alles siis, kui broneerimistasu on klubi kontole makstud. Broneerimistasu on tagastamatu.

Rentimisel tuleb arvestada, et lisaks rendisummale tuleb deponeerida ka tagatisraha (maksimaalselt kuni asja asendushinna ulatuses), mille saab tagasi siis kui kõik on õigeaegselt ja tervelt tagastatud. Neile, kes laenamisel korra sikkust teinud, olgu nad klubist või väljastpoolt, ütleme järgmine kord eriti viisakalt "ei" :).

Rendivarustuse ladu asub Tartus, aadressil Oa tn 54. Asjad saab kätte kas kohapealt kokkulepitud ajal või saame need saata pakiautomaadiga (Itella, Omniva) või Cargobussiga soovitud terminali üle Eesti. Viimasel juhul lisandub rendi summale paki saatmise kulu, mis üldjuhul jääb mõne EUR ringi.

Rendiaja arvestamisel oleme paindlikud. Eeldame, et varustus võetakse mõistlikkuse piirides varem enda kätte ja tuuakse meile puhta ja hooldatuna tagasi esimesel võimalusel (loe paari päeva jooksul) peale reisi/üritust. Kui asi jääb rentija mugavuse/laiskuse tõttu liiga kauaks laenaja kätte, siis pikendame vastavalt rendi aega (loe: küsime raha juurde).

Asjad lähevad välja puhta ja tervena ja peavad sama moodi ka tagasi tulema. Kontrollime asja väljastamisel väga hoolega, mis seisukorras asi välja läheb. Võimalikud varasemad vigastused, mis ei mõjuta asja funktsionaalsust, toome vajadusel välja saatelehel ja selle eest ei pea rentija mõistagi vastutama. Varustuse kätte saamisel on tellija kohustatud koheselt ise kontrollima saadud varsutuse seisukorda ja vastavust saatelehele ning kui on probleeme sellest meid teavitama. 

Tekkinud kahjustuste osas püüame kõigepelt üheskoos lahenduse leida, sest ikka ju juhtub. Kui varustus katki või kaotsi läheb, siis tuleb selle asendamine kinni maksta või siis selle taastamine endisesse olekusse hüvitada.

Detailiselt on kogu rentimise protsess kirjeldatud rentimise tingimustes, mis on tellijal kohustuslik läbi lugeda ja aktsepteerida.