Previous Next

Talvematk Jäärebane 42 (15.-16.02.2020)

Jäärebaseks kuulutatakse matkaja, kes jõuab talvel omal jõul, suuskadel või ilma, kahe päevaga 42 järve juurde Kurtna järvistus. Tegemist on kahepäevase talvematkaga, mis on arvestatav väljakutse igale matkajale.

Registreeru

Plaanis on talvises metsas üles leida ning heade jääolude korral ületada 42 järve Alutaguse rahvuspargis asuvas Kurtna järvistus. Sihiks on jõuda kõigi 42 järveni, kui aga Alutaguse kandis peaks olema lund rinnuni, tuleb käiku võtta tagasihoidlikum plaan. Eelmisel aastal õnnestus meil matk täies mahus läbi teha ning kõik osalised kuulutati ka Jäärebasteks.

Vaata videoklippi eelmise aasta ettevõtmisest ja loe, mida sellest kirjutas ajaleht.

Oludest

Stardi ja finišipaigaks on Alutaguse Spordikeskus, kuhu jääme ka ööbima. Koguneme laupäeva, 15. veebruari hommikul kell 7.30, matkale stardime kell 8.00. Transpordi osas Alutagusele ja tagasi püüame koopereeruda ning autosid ühiselt kasutada. Õhtu- ja hommikusöögi pakub meile kohapealne majutusasutus. Lõunasöögiks pakib iga osavõtja endale kotti energiaampsud. Ka sooja tee võtab igaüks termosega ise kaasa. Laupäeva õhtul saame majutuskohas nautida sauna. Saunaasjad võtke ise kaasa! Soovi korral võib kaasa teha matkast kas ainult esimese või ainult teise päeva.

Jalga korralikud talviseks matkaks sobilikud saapad ning selga ilmale vastavad riided. Kui ilm on lumine, on torpad (tuntud ka kui bahillid või säärised) hädavajalikud. Vajadusel saab neid Klubist rentida.

Kohti on 35. Gruppi juhib Karu.

Osavõtutasu

  • Kuni 15.12.2019 - 55 EUR
  • Alates 16.12.2019 - 65 EUR.

Osavõtutasus sisaldub retkel osalemine, majutus õhtu- ja hommikusöögiga ning saun. Soovi korral on võimalik kohale tulla juba reede, 15. veebruari õhtul. Sellisel juhul lisandub osavõtutasule majutuse hind 22 EUR.

Registreeru

Lisainfo

Karu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 52 77 540

Seni registreerinud