Previous Next

Sügismatk Gröönimaal, Nasaasaaqi tipp (10.-20.08.2022)

9-päevane sügismatk Gröönimaa tuntuimal matkarajal Arctic Circle trail. Matk toimub Gröönimaa suve lõpus, siis kui sääski vähem, samas külmad ilmad pole veel saabunud. Matka lõpetame tiputõusuga Nasaasaaqi (784m) tippu. 

Grupp täis.

Registreeru ootelisti

Reis koos lendamisega kestab 10 päeva. Sellest aktiivne matk Arctic Circle matkarajal 9 päeva,  mille jooksul läbime ca 170 km pikkuse matkaraja. Matka lõpus ronime Nasaasaaqi (784m) tippu, kust avanevad imelised vaated fjordidele ning pisikestele rannikusaartele. 

Oludest 

Arctic Circle matkarada külastab aastas kokku vaid kuni 2000 matkajat, seega tõenäosus kohata matkarajal mõnda hingelist on väike. Tsivilisatsiooniga kohtume vaid matkaraja alguses ja lõpus. 

Matkasöögid pakime kaasa juba Eestist. Söögid aktiivse matka ajal valmistame ühiselt, väljaspool matka toitub igaüks vastavalt oma soovidele.  

Püüame seljakotid saada võimalikult kergeks ning kogu ülearune matkavarustus peab seekord koju jääma. Eestist alustame lende juba matkariietuses ning matkasaabastega. 

Matka perioodil ööbime telkides. 

Täpsema varustuse nimekirja saadame registreerunutele. 

Osalemistasu 350 EUR  

NB! Nipernaadi pole reisbüroo vaid matkaklubi ning ei koosta ega müü pakettreise. Osalemistasu katab ettevõtmise organisatoorsed kulud. Lisaks tuleb leida transpordivõimalus matka alguspunkti ja tagasi ning sõlmida reisikindlustuslepingud. Iseenesest on see  igaühe enda organiseerida/vastutada, kuid selleks, et grupp saaks samaaegselt rajooni ning tagasi, oleme välja otsinud võimalikud variandid, mida soovitame kasutada. Ülejäänud kulud klapime jooksvalt, nii nagu need matkal tekivad. 

Lisakulud 

  • Lennupilet Gröönimaale ja tagasi 
  • Tervise- ja reisitõrkekindlustus 
  • Toit kogu matka vältel (menüü koostame ja toiduained ostame  ning pakime juba Eestis) 
  • Täiendav majutuskulu, kui me külades ei soovi telkides ööbida 
  • Matkavarustuse rent / ost kui midagi vajalikku peaks puudu olema. Soovitame tutvuda  Klubi varustuse rendi projekti võimalustega. 

Registreeru ootelisti

Seni reganud

Lisaks grupijuhile on kohti grupis kuni 10. 

Lisainfo : Karu,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,  52 77 540