Matkasaabaste müük

saapad mustadTäisnahksed matkasaapaid (R&D by Nipernaadi). Saapad sobivad nii kergemaks matkaks, kui ka tõusuks kuni 5000m kõrgustele tippudele. Samas on need head igapäevasteks jalavarjudeks meie tüüpilises "kehvas suusailmas". Saapa suhteliselt laiem liist sobib hästi eestlaste jalakujuga. Saapaid saab eelnevalt proovida Tartus. 6 värvikombinatsiooni kuid kuna partii hakkab lõppema, ei pruugi kõikide numbrite juures kõiki värvikombinatsioone enam saadaval olla.

Kindlaim tee on saapa suurus ja liistu sobivus enne ostu järgi proovida. Vajadusel saab tootmisse võtta ka eritellimuse laiema või kitsama liistuga saabastele, teha standardsuurusest suurema või väiksema saapa või isegi kombineerida saapapaari, kus eri jalgadel on erinev number. Standardvalikus on suurused 36-48.

Proovida saab saapaid Tartus Oa tn.-54. Aeg tuleb kindlasti eelnevalt kokku leppida See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Lisaküsimused saatke Kristelile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Palun pidage täpselt kinni ka proovimiseks kokku lepitud kellaajast!

Värvivalik

Hind 130

EUR

Kui julgete otse ära tellida, siis saate arve ja peale arve maksmist saadame paki teele. Kui aga soovite enne proovida, siis lepime kokku kunas proovima tulete ning kui mudel/liist sobib ja number selge, siis vormistame tellimuse ja arve. Peale arve maksmist laekuvad saapad teie poolt valitud Smartposti või Omniva terminali või tulete neile Tartusse ise järgi. Kampaania kehtib kuni saapaid jätkub.

Telli siit

Mudeli tutvustus

Täisnahkne matkasaabas on mõeldud eeskätt kergemaks või ka tõsisemaks mägimatkaks, mille rajad kulgevad maksimaalselt 5 tuhande meetri kõrguseni. Pealis on õmmeldud täies ulatuses ka Goretexi poolt sobivaks tunnistatud nubuknahast (st et tagatud on naha korralik vetthülgavus ja hingavus).

Tallaks on Frasson 1700 Vibram tüüpi klassikalise mägimatka tald, mille omadusi oleme reaaloludes pikalt testinud. Saadud kogemuse põhjal oleme veendunud, et need sobivad väga hästi mägedes kondamiseks. Veekindluse ja "hingavuse" (niiskuse transpordi saapast välja) tagab SuperTex membraansokk.

Sokimeetodil valmistatud saapa eelis saabaste ees, kus kokkuhoiu eesmärgil on membraaniga vooderdatud ainult pealis, on eeskätt see, et membraaniga on kaitstud ka tallaalune ja kui tallas peaks aja jooksul tekkima leke (mikropraod), siis jäävad jalad kuivaks. Membraansokk aitab ka talla alt niiskust välja juhtida. Kõik saapa kriitilised kohad, kus võiks tekkida membraani kulumine/vigastus, on kaitstud pehme vahematerjaliga, seda ka pealse ja talla ühenduskohtades, mis paljudel ainult pealse membraaniga saabastel on nõrgaks kohaks.

Kõik R&D by Nipernaadi saabastes kasutatavad membraansokid testitakse ning kõik valmissaapad läbivad veepidavuse testi.

Ninaosa ketud protektoriga, mis on kinnitatud liimiga ja lisaks servast ka läbi õmmeldud. Pahkluu on saapas toestatud 6mm vahepolstriga, mis koos nahaga toimib nn „autofitina“, so saabas võtab üpris kiirelt jala kuju ja säilitab selle. Saapa liist sobib väga erinevate jalakujuga inimestele ja kord sisse kantud saabas teenib pikalt ega tekita ville.

Paelutussüsteemis on kasutusel fiksaatorid, mis lasevad saabast nina osast ja pahkluu kohast erinevalt pingutada. See on väga mugav, kui ei taha nt pahkluud piinata tõusul või tasasel maal käies, samas ei taha aga ka, et saabas nõrga pingutamise tõttu loksub (loe: tekitab ville). Samuti püsib saabas jalas isegi siis, kui sõlm peaks mingil põhjusel järgi andma. Paelad on valitud sellised, mis püsivad hästi sõlmes.